#STAYBEAUTY


#STAYBEAUTY


Nevzdávejte péči o vlasy!

Spousta z vás už netrpělivě čeká na moment, kdy se bude moci konečně objednat ke svému kadeřníkovi. Někteří ze zoufalství běžíte pro barvu do drogerie nebo saháte po nůžkách. Nevzdávejte to! Dali jsme hlavy dohromady a přinášíme vám několik tipů, jak i vaše vlasy mohou ve zdraví přečkat tohle zvláštní období! Stačí jen zvolit správné produkty.

Natočili jsme pro vás čtyři krátká videa, která vám, doufáme, usnadní péči o vlasy v karanténě. Zdraví pro vaše vlasy a #staybeauty!


Nevzdávejte péči
o vlasy!


Spousta z vás už netrpělivě čeká na moment, kdy se bude moci konečně objednat ke svému kadeřníkovi. Někteří ze zoufalství běžíte pro barvu do drogerie nebo saháte po nůžkách. Nevzdávejte to! Dali jsme hlavy dohromady a přinášíme vám několik tipů, jak i vaše vlasy mohou ve zdraví přečkat tohle zvláštní období! Stačí jen zvolit správné produkty.

Natočili jsme pro vás čtyři krátká videa, která vám, doufáme, usnadní péči o vlasy v karanténě.
Zdraví pro vaše vlasy a #staybeauty!

1-oziveni-barvy OŽIVENÍ BARVY BARVÍCÍ KONDICIONERY Naneste kondicionér do ručníkem vysušených vlasů. Nechte působit 3-5 minut a následně opláchněte teplou vodou. Používejte dle potřeby a požadovaného odstínu. Při použití barvícího kondicionéru nepoužívejte váš běžný kondicioner. Správné použití: TIP kadeřníka: Pokud jsou vaše délky zesvětlené nebo odbarvené, můžete prodloužit dobu působení až na 10 minut. Docílíte tak silnějšího efektu. V tomto případě efekt vydrží ve vlasech až 2 umytí. SUCHÉ VLASY EXTRA VÝŽIVA VLASY BEZ OBJEMU 2-suche-vlasy OŽIVENÍ BARVY TŘEPENÍ KONCŮ - SUCHÉ VLASY Naneste do vlhkých nebo suchých vlasů. Následně vlasy upravte jako obvykle. Naneste 5 – 10 pumpnutí do vlhkých vlasů. Nejprve promněte dlaněmi produkt do konců a délek,
a poté začněte pročesávat. Neoplachujte.
Správné použití: TIP kadeřníka: Nourishing Antistatic Spray s plody goji slouží pro okamžité hloubkové vyživení suchých vlasů. Vyhlazující mléko Perfect Me je určeno pro hladký, přirozený vzhled. Hydratuje a opravuje strukturu vlasu, dodává vlasům lesk a díky lehké textuře je nezatěžuje. Správné použití: Perfect Me mimo jiné chrání vlasy před teplem.
SUCHÉ VLASY EXTRA VÝŽIVA VLASY BEZ OBJEMU
3-extra-vyziva OŽIVENÍ BARVY EXTRA VÝŽIVA - MASKY Poznámka kadeřníka: Maska Color Motion+ je díky složce Wellaplex Agent opravdu výživná podoba masky. Je tedy vhodná pro normální a silné vlasy. Jemné vlasy může spíše zatížit. Masku aplikujte do ručníkem vysušených vlasů. Nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte. Při použití masky nepoužívejte kondicionér. Masku používejte jednou za 3-4 umytí. Správné použití: TIP kadeřníka: Pokud chcete pro své vlasy opravdu silný zábal, zkombinujte jakoukoli masku z prémiové řady s olejem Oil Refelctions. Použijte jedno pumpnutí oleje. SUCHÉ VLASY EXTRA VÝŽIVA VLASY BEZ OBJEMU 4-vlasy-bez-objemu OŽIVENÍ BARVY VLASY BEZ OBJEMU Správné použití: Po šamponování naneste rovnoměrně na vlhké, ručníkem vysušené vlasy.
Nechte 5 minut působit a poté opláchněte. Při použití masky nepoužívejte kondicionér.
Maska Volume Boost pro objem i regeneraci vlasů. TIP kadeřníka: Objemové produkty mají za úkol vlas zpevnit a pozvednout do objemu. Aby byl efekt maximální, vřele doporučujeme vždy po umytí vyfoukat vlasy do požadovaného tvaru. V případě, že vlasy necháte volně uschnout, objem ve vlasech nepocítíte. Šampon Volume Boost čistí pokožku, posiluje vlasová vlákna a dodává lesk i objem. Správné použití: Naneste do opravdu mokrých vlasů a napěňte produkt. Myjte pouze jednou, při mytí dvakrát zbytečně plýtváte produktem. Důkladně opláchněte.
SUCHÉ VLASY EXTRA VÝŽIVA VLASY BEZ OBJEMU

1-oziveni-barvy OŽIVENÍ BARVY BARVÍCÍ KONDICIONERY Naneste kondicionér do ručníkem vysušených vlasů. Nechte působit 3-5 minut a následně opláchněte teplou vodou. Používejte dle potřeby a požadovaného odstínu. Při použití barvícího kondicionéru nepoužívejte váš běžný kondicioner. Správné použití: TIP kadeřníka: Pokud jsou vaše délky zesvětlené nebo odbarvené, můžete prodloužit dobu působení až na 10 minut. Docílíte tak silnějšího efektu. V tomto případě efekt vydrží ve vlasech až 2 umytí. 2-suche-vlasy SUCHÉ VLASY TŘEPENÍ KONCŮ
- SUCHÉ VLASY
TIP kadeřníka: Perfect Me mimo jiné chrání vlasy před teplem. Naneste do vlhkých nebo suchých vlasů. Následně vlasy upravte jako obvykle. Správné použití: Naneste 5 – 10 pumpnutí do vlhkých vlasů. Nejprve promněte dlaněmi produkt do konců a délek, a poté začněte pročesávat. Neoplachujte. Vyhlazující mléko Perfect Me je určeno pro hladký, přirozený vzhled. Hydratuje a opravuje strukturu vlasu, dodává vlasům lesk a díky lehké textuře je nezatěžuje. Správné použití: Nourishing Antistatic Spray s plody goji slouží pro okamžité hloubkové vyživení suchých vlasů.
3-extra-vyziva EXTRA VÝŽIVA EXTRA VÝŽIVA
- MASKY
Pokud chcete pro své vlasy opravdu silný zábal, zkombinujte jakoukoli masku z prémiové řady s olejem Oil Refelctions. Použijte jedno pumpnutí oleje. Poznámka kadeřníka: Maska Color Motion+ je díky složce Wellaplex Agent opravdu výživná podoba masky. Je tedy vhodná pro normální a silné vlasy. Jemné vlasy může spíše zatížit. Správné použití: Masku aplikujte do ručníkem vysušených vlasů. Nechte působit 5 minut a poté důkladně opláchněte. Při použití masky nepoužívejte kondicionér. Masku používejte jednou za 3-4 umytí. TIP kadeřníka:
4-vlasy-bez-objemu VLASY BEZ OBJEMU VLASY
BEZ OBJEMU
Po šamponování naneste rovnoměrně na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Nechte
5 minut působit a poté opláchněte.
Při použití masky nepoužívejte kondicionér.
TIP kadeřníka: Objemové produkty mají za úkol vlas zpevnit a pozvednout do objemu. Aby byl efekt maximální, vřele doporučujeme vždy po umytí vyfoukat vlasy do požadovaného tvaru. V případě, že vlasy necháte volně uschnout, objem ve vlasech nepocítíte. Správné použití: Naneste do opravdu mokrých vlasů
a napěňte produkt. Myjte pouze jednou,
při mytí dvakrát zbytečně plýtváte produktem. Důkladně opláchněte.
Maska Volume Boost pro objem
i regeneraci vlasů.
Správné použití: Šampon Volume Boost čistí pokožku, posiluje vlasová vlákna a dodává lesk
i objem.Sledujte nás!

Sledujte nás na Instagramu @wellaczsk a tagujte Vaše výtvory pomocí hashtagu #wellaczsk pro získání možnosti sdílení Vaší fotky na našich sociálních sítích! Sledujte poslední trendy, účesy a barevné inspirace vytvořené našimi specialisty a rodinou WELLA #WELLARODINA.
Sledujte nás!

Sledujte nás na Instagramu @wellaczsk a tagujte Vaše výtvory pomocí hashtagu #wellaczsk pro získání možnosti sdílení Vaší fotky na našich sociálních sítích! Sledujte poslední trendy, účesy a barevné inspirace vytvořené našimi specialisty a rodinou WELLA #WELLARODINA.